مشاوره و سفارش

الیاف هالو

الیاف هالو گونه ای از الیاف های مصنوعی است که خاصیت برگشت پذیری بسیار بالایی دارد و همین امر موجب شده تا این الیاف در پرکردن مبلمان، تشک و بالش کاربرد فراوانی پیدا کند. الیاف هالو به دلیل داشتن سطحی تو خالی و ویژگی کریمپ فنری خاصیت برگشت پذیری و فنریت بسیار بالایی در مقایسه با دیگر الیاف ها نظیر سالید دارد.

الیاف سالید

الیاف سالید به الیاف پلی استری گفته می شود کوتاه به صورت توپر با طول برش ها و دنیرهای مختلف، به صورت مجزا و به صورت اختلاط با سایر الیاف طبیعی و بشر ساخت در صنایع مختلف از جمله منسوجات بافته و نبافته مورد استفاده قرار می گیرند. الیاف تولیدی با ظرافت بیشتر از 2 دنیر در طول برش های متفاوت در این بخش قرار می گیرند. این الیاف بصورت خودرنگ و رنگی به بازار عرضه می شود و در صنایع مختلفی نظیر کف پوش، فرش، موکت، پتو، ایزوگام، لایی و ژئوتکستایل و صنایع مشابه مورد استفاده می شود.

الیاف لایی پلی استر

الیاف پلی استر لایی، نوعی الیاف مصنوعی است که امروزه جایگزین الیاف طبیعی شده است و در تولید لایی لباس، کف پوش خودرو، تشک، لحاف و … مورد استفاده قرار می گیرد.
مراکز عرضه الیاف لایی پلی استر با در نظر گرفتن نیاز متقاضیان، مفتخر است که این محصول را به صورت عمده و خرده و در بسته های رولی به تمامی شهرهای ایران ارسال نماید و آن ها را با مناسب ترین قیمت در اختیار کارخانه ها و صنایع تولیدی قرار دهد.

لیست کامل قیمت محصولات

Attention: The internal data of table “2” is corrupted!
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه جهان الیاف آراز، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات الیاف پلی استر آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مشاور فروش جهان الیاف آراز

سحر رستمی

Call Now Buttonتماس بگیرید